Робоча зустріч

Дата: 09.11.2021 11:49

08.11.2021 року  в Березівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбулася Робоча зустріч заступника начальника відділу надання соціальних послуг Ватраль Віри  з сільським головою Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області Павлишинцем Олександром .

Під час зустрічі обговорювались питання організації громадських робіт в населених пунктах громади, що можуть стати реальною підтримкою для шукачів роботи, а також допомогою громаді щодо  утримання в належному стані придорожніх смуг,  упорядкуванні автобусних зупинок, вулиць тощо.

Результатом зустрічі стало підписання договору щодо організації громадських робіт на листопад 2021 року.

Слід зазначити, що Розквітівською сільською радою Березівського району Одеської області з початку року майже щомісячно укладається  договір на проведення громадських робіт - 100 % за кошти місцевого бюджету.