В ЮЖНОМУ ЗБУДУВАЛИ СКЕЙТ-ПАРК

Дата: 10.01.2022 08:14

В ЮЖНОМУ ЗБУДУВАЛИ СКЕЙТ-ПАРК

В Южному, на загальноміській території «Громадський центр», біля водно-гребної бази  «Хімік», збудували скейт-парк. На думку Южненського міського голови Володимира Новацького, створення нового місця для відпочинку молоді допоможе популяризувати здоровий спосіб життя серед юнацтва. У парку облаштували спеціальне покриття, на ньому встановили елементи скейт-парку. Там можуть кататися скейтери, ролери, самокатери.

«Подібні парки – це одна із складових механізму ініціативного бюджетування, спрямованого на створення комфортного міського середовища та покращення життя людей. Сьогодні у южненської молоді з’явилася можливість з комфортом освоювати модний спорт та відточувати набуті навички», – підкреслив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.