Центр зайнятості площа Шевченка, 1А, м. Березівка, Березівський район,Одеська область,67300 телефон (048) 230-12-67)

Про залучення ВПО до проекту ГО «НОВІ УКРАЇНСЬКІ НАРАТИВИ»

Інформує Березівська філія Одеського обласного центру зайнятості.

Хочеш нову професію-отримай ваучер

Хочеш нову професію-отримай ваучер          В житті майже кожної людини буває таке, що треба свою свідомість, своє життя різко переосмислити та все розвернути  на 180  градусів, та майже все почати з нового рядка.         Так, своє відношення до фаху змінила Смоляр Лариса Петрівна, яка має вищу освіту, свого часу закінчила Одеський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю облік і аудит та працювала, як за фахом, так  і виконуючи різну  роботу, яка була на той час в сільській місцевості, де мешкає Лариса Петрівна. Але час показував, що все менше на селі є потреба в фахівцях за здобутою професією, все менше шансів знайти роботу на селі, особливо в якому більше 600 членів особистих селянських господарств, тобто де майже кожен працює сам на себе не використовуючи найману працю. Ще перебуваючи на обліку в центрі зайнятості, Лариса Смоляр дізналася, що в базі вакансій Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості є 5 вакансій «Психолога» в навчальних  закладах відділів освіти у  Березівському районі, в тому числі 3 вакансії в територіальній громаді, де мешкає Смоляр Л. Тому нею і було прийнято рішення здобути другу вищу освіту за спеціальністю «Психологія», а  фінансову підтримку  на навчання отримати від служби зайнятості, тобто отримати ваучер на навчання. На сьогоднішній день це складає десять прожиткових мінімумів . 08.10.2021 Ларисі Петрівні було видано ваучер на навчання. Бажаємо успіхів у здобуті нової спеціальності та успішного працевлаштування.

Запрошення на навчання

Умань

УВАГА, УВАГА, БЕРЕЗІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАПРОШУЄ!

ПІДТРИМКА НОВОСТВОРЕНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» - кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи!

10:28:23 03.05.2023