ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Рішення про місцевий бюджет Раухівської селищної ради на 2024 рік

Рішенняп про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2024 рік.

Рішення про встановлення на території Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ставок єдиного податку на 2024 рік.

Рішення про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області на 2024 рік.

Рішення про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області на 2024 рік.

Рішення про встановлення податку на майно, в частині транспортного податку на території Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області на 2024 рік.

Про затвердження тарифів на водопостачання, водовідведення, послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2022 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»