Рішення

Звіт про виконання селищного бюджету за 2023рік

Рішення №04 "Про визначення видів суспільно - корисних оплачуваних робіт та погодження переліку об’єктів на території Раухівської селищної ради, на яких особи, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт будуть виконувати ці роботи".

Рішення №02 "Про підсумки роботи із зверненням громадян, що надійшли до Раухівської селищної ради протягом 2021 року".

Рішення №03 "Про погодження переліку об'єктів на території Раухівської селищної ради, на яких особи, засуджені до покарання у виді громадських робіт та особи, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт будуть виконувати ці роботи".

Рішення №10 "Про відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав".

Рішення №01 "Про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими особами Раухівської селищної ради на 2022 рік".

Наказ "Про затвердження звітів про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік" 26.01.2022р.

Рішення №556-VIII від 23.12.2021р. "Про бюджет Раухівської територіальної громади на 2022рік"

Додатки до Рішення "Про місцевий бюджет Раухівської селищної ради №556-VIII від 22.12.2021року"

Рішення №119 "Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про административну комісію при виконавчому комітеті Раухівської селищної ради."

Рішення №144 "Про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку"

Рішення №145 "Про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку"

Рішення по афганцям

Графік особистого прийому громадян