Е-демократія: що це і як скористатись

Дата: 29.05.2024 10:49

Е-демократія: що це і як скористатись

📲Чи знали ви, що громадяни можуть брати участь у державотворенні не виходячи з дому, просто маючи будь-який гаджет?

☝️І все це завдяки веб-платформам.

🟢Для прикладу, безкоштовна веб-платформа «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (e-DEM) надає громадянам легкий і зручний доступ до використання кількох інструментів електронної демократії.

✔️Подати петицію чи взяти участь в опитуванні щодо перейменування вулиць, запропонувати свою ідею та отримати на неї кошти з місцевого бюджету — все це доступно на платформі місцевої електронної демократії e-DEM.

Ці інструменти покликані налагодити кращий взаємозв’язок громадян та влади у вирішенні різноманітних соціально важливих проблем.

👉Більш детально ознайомитися про веб-платформу e-DEM можна за посиланням https://e-dem.ua/about_us

Впливай на майбутнє!

ℹ️Національну платформу е-демократії E-DEM створено в межах швейцарсько-української Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки уряду Швейцарії.Возможно, это графический образ (‎карта, светокопия, план этажа и ‎текст «‎DEM платформа електронной демократё ВИДКРИТЕ 節 MICTO мааадаш Додродроб ГРОМАДСЬКИИ БЮДЖЕТ kanil Платформа .нтрументив та е-демократй, якими користуються близько 250 громад Украёни 00000000 1000000000000000 MAAN oddododode 킹. odo МЦЕВ ПЕТИЦИТ 團 HAI 118 የ፟ፍር КОНСУЛЬТАЦИТ 3ГРОМАДСЫКЮСТЮ MAN هم MAAMA ΨυυυυφОοφ‎»‎‎)