В ОДЕСІ ВІДКРИТО ОНОВЛЕНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК НА СТАДІОНІ «ДИНАМО»

Дата: 12.11.2021 08:24

В ОДЕСІ ВІДКРИТО ОНОВЛЕНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК НА СТАДІОНІ «ДИНАМО»

Сьогодні, в Одесі, на стадіоні «Динамо», відбулось урочисте відкриття оновленого Українською асоціацією футболу спільно з Фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» України футбольного майданчику.

Вітаючи юних футболістів, їх тренерів, ветеранів спорту голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький відзначив, що впродовж останніх років Одеська обласна державна адміністрація та Одеська обласна організація “ФСТ “Динамо” України плідно співпрацюють в питаннях розвитку фізичної культури і спорту, зокрема розбудові спортивної інфраструктури. Так, за рахунок співфінансування з обласного бюджету в 2017-2021 роках було проведено реконструкцію стадіону та спорткомплексу ФСТ «Динамо», які на разі мають статус бази олімпійської підготовки, що дозволяє організовувати та проводити в Одесі Всеукраїнські змагання та навчально-тренувальні збори національних збірних команд України.

«Турбота про дітей – це одна із головних задач, яку поставив перед владою Президент України в рамках реалізації Програми «Здорова Україна». Сьогодні в області реалізуються президентські Програми «Велике Будівництво», «Велика Реставрація» і «Активні парки», які покращують інфраструктуру регіону і створюють абсолютно нову якість життя, здоровий дух і міць нашої держави. Запевняю, що обласна державна адміністрація й надалі буде сприяти розвитку фізкультури і спорту в нашому регіоні. Для нас це є пріоритет, бо здорова нація – це сильна Україна» – сказав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.