В Березівському районі за минулий тиждень на пожежах загинуло три людини

Дата: 01.12.2021 11:03

В Березівському районі за минулий тиждень на пожежах загинуло три людини

25 листопада о 02 годині 41 хвилині надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в селі Сербка Курісівської територіальної громади. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено домашнє майно та знищено дах помешкання. На місці пожежі було виявлено тіло господаря 1948 року народження.

29 листопада о 11 годині 40 хвилин на пункт зв’язку пожежної частини надійшло повідомлення про загорання домашнього майна в житловому будинку в селі Златоустове Березівської територіальної громади. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1938 року народження.

Того ж дня, о 17 годині 57 хвилин, отримали інформацію про загорання в селі Ставкове Розквітівської територіальної громади. На місці пожежі знайдено обгоріле тіло господаря 1976 року народження.

Здебільшого, ймовірними причинами виникнення даних пожеж є необережне поводження з вогнем.

Всього з початку року на території Березівського району виникло 324 пожеж, внаслідок яких загинуло 7 осіб та травмовано 7 осіб, з них 3 дітей.

Щоб уникнути трагедії Березівське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області вкотре звертається до мешканців району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки, в тому числі:

– не використовуйте саморобні електрообігрівачі;

– не експлуатуйте печі, які мають тріщини;

– не використовуйте для обігріву приміщень газові плити;

– не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу;

– не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;

– не слід палити груби і печі з незакритою топкою.

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути небажаного загорання та зберегти життя!!

Березівське районне управління

ГУ ДСНС України в Одеській області