Конгрес місцевих та регіональних влад

Дата: 21.09.2023 15:30

Іноземні партнери виділили понад 700 тисяч євро для відбудови закладів освіти Одеси

Регіональний офіс міжнародного співробітництва в Одеській області підбив підсумки діяльності за перші три місяці роботи.

Офіс створено в червні 2023 року для комунікації та координації з регіонами-партнерами, містами-побратимами та міжнародними донорськими організаціями.

Як зазначив під час брифінгу у одеському “Медіацентрі Україна” заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Роман Григоришин, серед головних досягнень одеської установи – встановлення співробітництва з німецьким містом Бремен.

Більше читайте на сайті Конгресу - https://www.congress.gov.ua/inozemni-partnery-vydilyly.../

Возможно, это изображение 1 человек, борода и текст «UKRAINE MEDIA CENTER ODESA UKRAINE MEDIA CENTER ODESA ODESA UKRAINE MEDIA CENTER GDESA ODESA UKRAINE MEDIA CENTER UKRAINE MEDIA CENTER ODESA ODESA UKRAINE MEDIA CENTER UKRAINE MEDIA CENTER ODESA ODESA UKRAINE MEDIA CENTER DDESA UKRAINE MEDIA CENTER ODESA UKRAINE MEDIA CENTER UKRAINE MEDIA CENTER UKRAINE MENIA CENTER GDES UKRAINE MEDIA CENTER ODESA ODESA UKRAINE CENTER»