Дата: від до Скинути

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (с. Новоселівка)

14:12 25.08.2023

Для кого і для чого Ти як?

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

13:02 30.06.2023

Оминайте снаряди, які не розірвались. Під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу. Але вони готові вибухнути будь-якої миті. Не можна підбирати такі «трофеї».

13:20 11.05.2023

Сьогодні Начальник Одеської ОВА Максим Марченко взяв участь, в онлайн форматі, в засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулось у Львові за участі Президента України Володимира Зеленського. Учасники засідання Конгресу першочергово обговорили безпекову та гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованих та деокупованих територіях України.

10:04 06.03.2023